::: Strona główna ::: V liga ::: KP BrzyskoRol ::: Młodzież ::: Zaloguj ::: Rejestracja ::: Redakcja ::: Galeria 21.09.2014
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Szubinianka Szubin 3:3 (3:0)

Zremisowali "wygrany" mecz

Taka historia w Brzyskorzystewku miejsce już miała. Kilka sezonów temu Brzysko-Rol prowadził do przerwy z Sadownikiem Waganiec 3:0, by w drugich 45-ciu minutach roztrwonić cały dorobek i tylko zremisować. Również tak było wczoraj, miejscowi do przerwy dominowali i strzelili trzy bramki a w drugiej połowie kompletnie odpuścili a ambitnie walczący goście w końcówce doprowadzili do remisu. Szubiniance w dokonaniu tego nie przeszkodził nawet fakt, że ostatnie minuty grali w 10-tkę!!!

Zdjęcia z meczu wkrótce

Zdjęcia z meczu zobacz również na  /KPBrzyskoRol
Orliki: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Noteć Gębice 2:9 (0:3)

Orlicy dziś strzelili już dwa gole

W sobotni poranek mecz 3. kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy orlików rozegrali piłkarze Rafała Krygiera, którzy na żnińskim "orliku" w roli gospodarza podejmowali swoich rówieśników z Noteci Gębice. Spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem przyjezdnych, ale dla Brzysko-Rolu mecz ten był udany pod względem zdobytych goli. Dwa trafienia to jak na razie najlepszy wynik, chociaż gdyby dopisało szczęście, to osiągnięcie to mogło być zdecydowanie lepsze.

vs KS Noteć Gębice

Żnin, ul. W. Pieniężnej 19 ("orlik" przy SP nr 2)
sobota, 20 września 2014 r., godzina 10:00

Sędziować będzie: Janusz Kuśnierek
Orlicy: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Jeziorak Żnin 0:16 (0:8)

Wygrało doświadczenie

Kolejny mecz w ramach rozgrywek o mistrzostwo klasy orlików mają za sobą najmłodsi piłkarze Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko. Rozgrywający mecz w roli gospodarza na boisku w Żninie podopieczni Rafała Krygiera mierzyli się z bardzo doświadczonym już jak na tą grupę wiekową Jeziorakiem Żnin. Mecz zakończył się w jeden możliwy sposób, czyli wysoką wygraną żninian, ale naszym młodym zawodnikom dziękujemy za ambitną walkę o honorowego gola. Sztuka ta niestety się nie udała, ale nie ma się co przejmować. Ważniejsze jest zdobyte cenne doświadczenie i przyjrzenie się z bliska, jak grają zespoły trenujące ze sobą od kilku lat.

Fotorelacja z meczu - autor zdjęć: Marta Krygier

3. kolejka Orlików: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Jeziorak Żnin
 Mecz 3. kolejki klasy Orlików

vs UKS Jeziorak Żnin

Żnin, ul. Gnieźnieńska 7 (boisko "Orlik)
środa, 17 września 2014 r., godzina 16:30

Sędziować będzie: Hubert Dojaś (ze Żnina)
Orlicy: Pogoń Mogilno - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 7:1 (3:0)

Orlicy zadebiutowali w rozgrywkach

Pierwszy mecz ligowy w sezonie 2014/2015 mają za sobą "Orlicy" Brzysko-Rolu, którzy w inauguracyjnym, a dla wszystkich naszych młodych graczy, pierwszym w życiu meczu o stawkę w ramach rozgrywek prowadzonych przez krajowy związek piłki nożnej, mierzyli się w minioną niedzielę z Pogonią Mogilno. Prowadzona przez Rafała Krygier najmłodsza grupa wiekowa z Brzyskorzystewka niestety uległa gospodarzom 7:1 (3:0), jednak zaprezentowała się bardzo ambitnie i stworzyła wespół z bardziej doświadczonym rywalem ciekawe widowisko, które oglądała bardzo duża grupa kibiców.

Goplania Inowrocław - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 2:1 (1:1)

Problemów na wyjazdach ciąg dalszy

Z trzeciego wyjazdu ... trzeci raz Brzysko-Rol wraca bez zdobyczy punktowej. Mecze wyjazdowe jak widać stanowią problem dla podopiecznych Stanisława Bembnisty, a drużyna na boiskach rywali traci sporo na swojej wartości. Mecz z Goplanią co prawda rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, gdyż w 5. minucie gola zdobył Maciej Będzitko, jednak miejscowi szybko odpowiedzieli golem wyrównującym a w końcówce przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Po sześciu seriach gier Brzysko-Rol zajmuje pozycję w środkowej strefie tabeli i jeśli nasi piłkarze chcą powalczyć o miejsca w czołówce muszą zacząć w końcu punktować nie tylko u siebie.

Mecz 6. kolejki V ligi

IKS Goplania Inowrocław
vs KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko

Inowrocław, ul. Orłowska 48
niedziela, 14 września 2014 r., godzina 16:30

Sędziować będą: Adrian Sławkowski (V liga) oraz Krzysztof Budziński i Jarosław Bykowski (wszyscy z Lipna)

Mecz 4. kolejki Juniorów Młodszych

LKS Sparta Janowiec Wielkopolski

Janowiec Wielkopolski
niedziela, 14 września 2014 r., godzina 11:00

Sędziować będzie: Mateusz Galas (z Janowca Wielkopolskiego)

Mecz 2. kolejki klasy Orlików

KS Pogoń Mogilno

Mogilno
niedziela, 14 września 2014 r., godzina 15:00

Sędziować będzie: Marta Czerwińska (z Janikowa)
Jun. młodsi: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Kapral-Car / Dąb Barcin 1:2 (1:1)

Juniorzy nadal bez punktów

W rozegranym wczoraj meczu 3. kolejki rozgrywek o mistrzostwo klasy okręgowej juniorów młodszych, Brzysko-Rol przegrał na własnym boisku z Kapral-Car/Dębem Barcin 1:2 (1:1). Nasi młodzi piłkarze po golu Wojciecha Zastawnego prowadzili 1:0, ale przed przerwą goście wyrównali a w drugiej połowie przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść i wyjechali z Brzyskorzystewka bogatsi o trzy punkty. Podopieczni Janusza Nowaka  zatem nadal pozostają bez punktów i zajmują w tabeli przedostatnie miejsce, wyprzedzając Goplanię Inowrocław dzięki mniejszej liczbie straconych goli.

3. kolejka Jun. Młodszych: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Kapral-Car / Dąb Barcin
 Mecz 3. kolejki Juniorów Młodszych

vs. LKS Kapral-Car / Dąb Barcin

środa 10 września 2014 r., godzina 17:30

Sędziować będzie: Patryk Wódkowski (ze Żnina)

(kadra juniorów młodszych uzupełniona - do obejrzenia TUTAJ)
Jun. mł.: Burza Nowa Wieś W. - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3:0 (1:0)

Burza lepsza w meczu juniorów

Drugą porażkę w drugim meczu sezonu 2014/2015 w minioną niedzielę ponieśli juniorzy młodsi Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko. W spotkaniu wyjazdowym podopieczni Janusza Nowaka ulegli Burzy Nowa Wieś Wielka 3:0 (1:0) i wespół z trzema innymi drużynami z zerowym dorobkiem zamykają ligową tabelę.