::: Strona główna ::: KP BrzyskoRol ::: Młodzież - 2015/2016 ::: Zaloguj ::: Rejestracja ::: Redakcja ::: Galeria 06.05.2016
1. wiosenny miniturniej Żaków
  1. wiosenny miniturniej Żaków - Niemcz
   
    







PLUKS Victoria Niemcz - gospodarz  
 - KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
- MLKS Gopło Kruszwica
 - GKS Spójnia Białe Błota
 - KP Polonia Bydgoszcz
  
 Niemcz, ul. Bydgoska
 sobota, 7 maja 2016 r.
system - każdy z każdym, początek o godz. 12:00

 
13. kolejka Orlików: Dąb Potulice - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
 Mecz 13. kolejki Orlików

   
    


   
LZS Dąb Potulice 
 vs. KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko  
   
  
 Potulice, ul. Sportowa
 niedziela, 8 maja 2016 r., godz. 16:30
 
Jeziorak Żnin - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0:6 (0:3)
   

Historyczna wygrana orlików


W zaległym meczu 10. kolejki klasy orlików (grupa Bydgoszcz V) piłkarze Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko gładko pokonali na wyjeździe swoich rówieśników z Jezioraka Żnin 0:6 (0:3). Dla naszej drużyny orlików, grającej w rozgrywkach ligowych dopiero od dwóch sezonów,  było to historyczne, pierwsze zwycięstwo nad rywalem zza miedzy. Hat-tricka w meczu ustrzelił Mateusz Piekarski, po golu zdobyli Piotr Zieliński oraz Kewin Lebert a jedno trafienie okazało się samobójcze. Po wygranej w Żninie nasze dzielne orliki awansowały na 4. miejsce w tabeli. Strata do podium wynosi tylko 3 punkty.





Wyniki

Klasa Orlików (gr. Bydgoszcz V)

środa, 4 maja 2016 r. - AWANSEM 13. kolejka       
17:30  Skra Paterek
11
-
1
 Sparta Janowiec Wlkp.
  
(Szymon Wojtalewicz 10, Paweł Lewandowski 17, 24, 30, Miłosz Król 23, 29, Kacper Kubik 40, 41, Wiktor Nowicki 45, 53, 58 - Jakub Kosecki 15)

Skra:
Filip Ossowski, Marcel Bembnista, Michał Gołata, Miłosz Król, Michał Kwaśniewski, Paweł Lewandowski, Szymon Powalisz, Kacper Kubik, Wiktor Nowicki, Konrad Polaszewski, Szymon Wojtalewicz

Sparta:
Filip Utecht, Marek Czekajski, Miłosz Grajek, Jakub Kosecki, Jakub Kubiak, Jakub Staśkiewicz, Patryk Wegner, Jakub Becker, Jakub Adamczak, Filip Biłko, Igor Florczak, Wiktor Grzeczka, Mateusz Hutek, Ksawery Pniewski, Radek Pytel, Patryk Roszak, Mikołaj Rurek, Filip Sypniewski

 
czwartek, 28 kwietnia 2016 r. - ZALEGŁY 10. kolejka       
18:15  Jeziorak Żnin
0
-
6
 Brzysko-Rol Brzyskorzyst.
  (Szymon Pryka 7sam, Piotr Zieliński 18, Mateusz Piekarski 19, 47, 51, Kewin Lebert 56)

Jeziorak:
Adrian Głowski, Maksymilian Konarski, Konrel Szypowski, Szymon Lach, Olaf Pryka, Szymon Pryka, Oskar Gabryszak, Sebastian Majkowski, Michał Byczyński, Jan Sytek, Adam Wszołek

Brzysko-Rol:

Jakub Starczewski, Dawid Wiśniewski, Piotr Zieliński, Bartłomiej Aleksandrowicz, Kewin Lebert, Mateusz Piekarski,  Mateusz Wiśniewski, Hubert Gwit, Hubert Dolata
 
   
 
 
   
Zaległy mecz 10. kolejki Orlików: Jeziorak Żnin - Brzysko-Rol
 Zaległy mecz 10. kolejki Orlików

   
    


   
KS Jeziorak Żnin 
 vs. KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko  
   
  
 Żnin, ul. Gnieźnieńska
 czwartek, maja 2016 r., godz. 18:15
 
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Skra Paterek 0:4 (0:2)
   

Lider za silny


Pierwszy mecz o stawkę w roku 2016 na swoim boisku rozegrali dziś orliki Brzysko-Rolu. W potyczce z liderem grupy V - Skrą Paterek, podopieczni Rafała Krygiera nie mieli zbyt wiele do powiedzenia, ulegając przyjezdnym 0:4 (0:2). Nasi młodzi piłkarze ambitnie walczyli o honorowe trafienie, jednak nie udało się strzelić choćby jednego gola. Mimo straconych goli, dobrze w bramce spisywał się Kuba Starczewski, chroniąc zespół przed wysoką porażką a w polu najlepiej wśród naszych spisywał się Kewin Lebert.





Wyniki 12. kolejki Orlików

12. kolejka klasy Orlików (gr. Bydgoszcz V)
1
środa, 27 kwietnia 2016 r. - AWANSEM       
18:00  Młodzieżowy KS II Łochowo
3
-
1
 Wisełka Solec Kujawski
  
(Jakub Bachanek 1, 53, Stanisław Nowosielski 8 -Szymon Dudek 2)

MKS II:
Franciszek Domański, Jakub Bachanek, Mikołaj Filipczak, Mateusz Grajek, Oskar Kłos, Stanisław Nowosielski, Jan Szymański, Witold Kaczmarek, Mateusz Kołcon, Mateusz Maławy, Jędrzej Niepokój, Marcin Rafeld)

Wisełka:
Andrzej Nowak, Jakub Bednarek, Szymon Dudek, Kamil Rutkowski, Oliwier Światowy, Dominik Szafrański, Oliwier Szlachta, Mateusz Winiecki

 
czwartek, 28 kwietnia 2016 r. - AWANSEM       
17:00  Jeziorak Żnin
8
-
1
 Sparta Janowiec Wlkp
  (Maksymilian Konarski 1, Adam Wesołek 6, 19, 34, Tomasz Brzykcy 35, 40, Szymon Pryka 56, 59 - Patryk Wegner 39)

Jeziorak:
Adrian Głowski, Tomasz Brzykcy, Michał Byczyński, Maksymilian Konarski, Szymon Lach, Szymon Pryka, Adam Wesołek, Sebastian Majkowski, Olaf Pryka, Jan Sytek, Kornel Szypowski

Sparta:
Jakub Becker, Jakub Adamczak, Marek Czekajski, Wiktor Grzeczka, Jakub Kosecki, Jakub Kubiak, Patryk Wegner, Igor Florczak, Mateusz Hutek, Igor Majchrzak, Ksawery Pniewski, Radosław Pytel, Patryk Roszak, Jakub Staśkiewicz, Filip Sypniewski, Filip Utecht

 
sobota, 30 kwietnia 2016 r.
10:00

 Brzysko-Rol Brzyskorzyst.
0
-4
 Skra Paterek

  (Wiktor Nowicki 9, 32, Miłosz Król 30+1, Konrad Polaszewski 53)

Brzysko-Rol:
Jakub Starczewski, Bartłomiej Aleksandrowicz, Hubert Dolata, Kewin Lebert, Mateusz Piekarski, Dawid Wiśniewski, Piotr Zieliński, Hubert Gwit, Mateusz Wiśniewski

Skra:
Filip Ossowski, Marcel Bembnista, Michał Gołata, Miłosz Król, Paweł Lewandowski, Wiktor Nowicki, Konrad Polaszewski, Kacper Kubik, Michał Kwaśniewski, Szymon Powalisz, Szymon Wojtalewicz

 
13:30
  Spójnia Białe Błota
3
-
2
 Dąb Potulice

  (Łukasz Korzeb 16, Hubert Baranowski 47, 56 - Dawid Bembnista 48, Kajetan Siekierka 58)

Spójnia:
Maksym Brodala, Bartosz Adamski, Hubert Baranowski, Bartosz Falkowski, Maciej Kiliński, Maksymilian Kiliński, Łukasz Korzeb, Bartosz Malicki, Szymon Nitschke, Hubert Pilarski, Mateusz Strehlke, Kamil Zabłocki

Dąb:
Szymon Rybarczyk, Gracjan Bonin, Mikołaj Brzeziński, Oskar Drożniak, Igor Jeziorski, Mieszko Ksobiak, Kajetan Siekierka, Dawid Bembnista, Maksymilian Paliński, Marcel Tamas


 
 
środa, 4 maja 2016 r.
16:00

 GLZS Sadki
0
-18
 Chemik III Bydgoszcz

  
(Oskar Makowski 3, 43, 48, Szymon Lewicki 10, 34, Tomasz Niemczewski 13, 36, Kacper Lemański 16, 51, Jakub Raubic 19, 32, 60, Jakub Czechowski 23, Jakub Mierzchala 30, 41, Krystian Pikul 37, Daniel Chylewski 46, 58)

Sadki:
Kacper Kowalski, Bartosz Bembnista, Oliwier Biniak, Antoni Darul, Maksymilian Karolczyk, Dominik Kujawka, Michał Nitka, Jan Piszczek, Emil Ulatowski

Chemik III:
Sebastian Mielcarek, Daniel Chylewski, Oskar Makowski, Jakub Mierzchala, Tomasz Niemczewski, Krystian Pikul, Jakub Raubic, Maciej Śliżak, Jakub Czechowski, Szymon Kołodziejski, Kacper Lemański, Szymon Lewicki

 
 
    
12. kolejka Orlików: Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - Skra Paterek
 Mecz 12. kolejki Orlików

   
   


   
KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 
 vs. LZS Skra Paterek  
   
 
 Brzyskorzystewko
 sobota 30 kwietnia 2016 r., godz. 10:00
 
Wyniki 11. kolejki Orlików

11. kolejka klasy Orlików (gr. Bydgoszcz V)

sobota, 23 kwietnia 2016 r.
10:00

 Skra Paterek
5
-1
 Spójnia Białe Błota

  
(Michał Gołata 15, Miłosz Król 21, 50, Paweł Lewandowski 45, Marcel Bembnista 57 - Hubert Baranowski)

Skra:
Wiktor Nowicki, Marcel Bembnista, Michał Gołata, Miłosz Król, Michał Kwaśniewski, Paweł Lewandowski, Szymon Wojtalewicz, Konrad Polaszewski, Konrad Ziernek

Spójnia:
Maksym Brodala, Bartosz Adamski, Hubert Baranowski, Bartosz Falkowski, Maksymilian Kiliński, Łukasz Korzeb, Bartosz Malicki, Szymon Nitschke, Hubert Pilarski, Mateusz Strehlke, Kamil Zabłocki
    

 
11:00

 Wisełka Solec Kujawski
5
-
2
 Jeziorak Żnin

  
(Kamil Rutkowski 10, 56 Szymon Dudek 11, 19, Oskar Gabryszak 49 samobójcza - Szymon Łach 20, Maksymilian Konarski)

Wisełka:
Andrzej Nowak, Szymon Dudek, Jakub Młynarczyk, Kamil Rutkowski, Oliwier Światowy, Oliwier Szlachta, Mateusz Winiecki, Jakub Bednarek, Filip Drobienko

Jeziorak:
Adrian Głowski, Tomasz Brzykcy, Oskar Gabryszak, Maksymilian Konarski, Szymon Pryka, Jan Sytek, Adam Wesołek, Michał Byczyński, Hubert Kozioł, Szymon Łach, Kornel Szypowski   

 
12:00
  Chemik III Bydgoszcz
2
-
5
 Młodzieżowy KS II Łochowo

  
(Maksymilian Piątek 36, 41 - Jędrzej Niepokój 4, 26, Jan Szymański 11, Jakub Bachanek 16, Mateusz Maławy 33)

Chemik III:
Sebastian Mielcarek, Jakub Czechowski, Hubert Hajnce, Szymon Kołodziejski, Kacper Lemański, Oskar Makowski, Maciej Śliżak, Daniel Chylewski, Jakub Mierzchala, Jakub Nowowiejski, Maksymilian Piątek, Jakub Raubic

MKS II:
Franciszek Domański, Jakub Bachanek, Szymon Dominiak, Mateusz Maławy, Jędrzej Niepokój, Stanisław Nowosielski, Jan Szymański, Sergiusz Fares, Witold Kaczmarek, Oskar Kłos, Mateusz Kołcon
   

 
         niedziela, 24 kwietnia 2016 r.       
13:30  Sparta Janowiec Wlkp.
0
-
10
 Brzysko-Rol Brzyskorzyst.
  
(Bartłomiej Aleksandrowicz 5, 35, 55, Kewin Lebert 10, 52 Mateusz Piekarski 12, 14, 17, Dawid Wiśniewski 37, Piotr Zieliński 50)

Sparta:
Jakub Becker, Marek Czekajski, Miłosz Grajek, Jakub Kosecki, Jakub Kubiak, Jakub Staśkiewicz, Patryk Wegner, Jakub Adamczak, Igor Florczak, Wiktor Grzeczka, Patryk Roszak

Brzysko-Rol:
Jakub Starczewski, Hubert Dolata, Dawid Wiśniewski, Piotr Zieliński, Kevin Lebert, Barłomiej Aleksandrowicz, Mateusz Piekarski, Mateusz Wiśniewski, Hubert Gwit

 
16:00
 Dąb Potulice
3
-
0
 GLZS Sadki
  / walkower, goście nie stawili się na zawody /    

 

Sparta Janowiec Wlkp. - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 0:10
   

Strzał w dziesiątkę


Dopiero drugim wiosennym terminie pierwszy raz w tym roku na boisko wybiegli nasi młodzi piłkarze by walczyć o ligowe punkty. Rywalem orlików z Brzyskorzystewka, w meczu wyjazdowym, była Sparta Janowiec Wielkopolski. Po jednostronnym meczu komplet punków Brzysko-Rol zabrał ze sobą do domu, a gospodarze pozostali z "workiem" dziesięciu goli. Łupem bramkowym podzielili się: Mateusz Piekarski, Bartek Aleksandrowicz - obaj skompletowali hat-tricki, Kevin Lebert - strzelec dwóch goli oraz Piotr Zieliński i Dawid Wiśniewski, którzy zaliczyli po jednym trafieniu. Brawa dla naszych młodych graczy za udaną inaugurację wiosny, a już teraz zapraszamy na sobotni mecz w Brzyskorzystewku, w którym Brzysko-Rol podejmować będzie lidera z Paterka.

Zdjęcia z meczu TUTAJ




11. kolejka Orlików: Sparta Janowiec Wlkp. - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
 Mecz 11. kolejki Orlików

   
    


   
LKS Sparta Janowiec Wielkopolski 
 vs. KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko  
   
  
 Janowiec Wlkp., ul. Strzelecka 29
 niedziela, 24 kwietnia 2016 r., godz. 13:30
 
Strona 1 z 132 1 2 3 4 > >>

SEZON LIGOWY 2015/2016
Rozgrywki okręgu K-PZPN
grupa wiekowa "E1 ORLIK"
(roczniki 2005 i młodsi)
E1 Bydgoszcz Grupa V


Pełny terminarz i wyniki


Tabela szczegółowa
grupa wiekowa "F1 ŻAK" - wiosna 2016
(roczniki 2007 i młodsi)
F1 Bydgoszcz Grupa III
Mini turniej nr 1 - Niemcz (ul. Bydgoska)

Pełny terminarz i wyniki


Tabela szczegółowa
grupa wiekowa "F1 ŻAK" - jesień 2015
(roczniki 2007 i młodsi)
F1 Bydgoszcz Grupa IV
Mini turniej nr 4 - Barcin

Pełny terminarz i wyniki


Tabela szczegółowa
Historia Brzysko-Rolu


Galeria Zdjęć

MULTIMEDIA - ARCHIWUM

Kalendarz Brzysko-Rolu
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

KOMUNIKAT ZARZĄDU KP BRZYSKO-ROL

Partnerzy








QR kod serwisu
qrcode
Powered by PHP-Fusion © 2008