::: Strona główna ::: V liga ::: KP BrzyskoRol ::: Młodzież ::: Zaloguj ::: Rejestracja ::: Redakcja ::: Galeria 01.08.2015
Informacja
 
KOMUNIKAT KP BRZYSKO-ROL

Władze Klubu Piłkarskiego "Brzysko-Rol" Brzyskorzystewko wzywają wszystkich piłkarzy pierwszej drużyny oraz juniorów którzy grali w sezonie 2014/2015, do rozliczenia się ze sprzętu sportowego pobranego w trakcie trwania rozgrywek i wcześniej. Sprzęt zdawać można w siedzibie Spółki Brzysko-Rol oraz u kierownika Tadeusza Bazyla.

Drużyna seniorów wycofana z rozgrywek
 
KOMUNIKAT KP BRZYSKO-ROL

14 lipca 2015 r. zapadła oficjalna decyzja Zarządu Klubu Piłkarskiego "Brzysko-Rol" Brzyskorzystewko o wycofaniu z rozgrywek V-to ligowych pierwszej drużyny. Drużyna seniorów, po siedemnastu latach, na chwilę obecną przestaje istnieć. Nie przestaje istnieć jednak cały klub - do rozgrywek zgłoszone zostaną zespołu "Żaków" oraz "Orlików". 

Dla piłkarzy
  

 SPOTKANIE ZARZĄDU Z PIŁKARZAMI !!!


Zarząd Klubu Piłkarskiego Brzysko-Rol informuje, że w poniedziałek (6 lipca) o godzinie 18:00 na boisku KP Brzysko-Rol, odbędzie się spotkanie władz klubu z piłkarzami pierwszej drużyny. Prosi się wszystkich o obecność.


Galerie zdjęć
   

Zdjęcia z sobotnich wydarzeńW sobotni poranek na obiektach Brzysko-Rolu w Brzyskorzystewku rozpoczął się turniej drużyn niezrzeszonych. W zawodach wystartowało sześć ekip. Zwyciężyło Jaroszewo przed Podgórzynem a trzecie miejsce zajęli piłkarze Brzyskorzystewka. Po zawodach licznie zgromadzona publiczność obejrzała pokazowe mecze maluchów ze Szkółki Piłkarskiej Rafała Krygiera z zaproszonym Zawiszą Bydgoszcz. Nasze dzieciaki okazały się lepsze, obydwa mecze wygrali miejscowi - 3:1 i 2:1. Poniżej odnośniki do galerii zdjęć z tych wydarzeń.Walkower dla Brzysko-Rolu
  

3 punkty dla Brzysko-Rolu za Ciechocinek

Mecz 30. kolejki V ligi pomiędzy Zdrojem Ciechocinek a Brzysko-Rolem Brzyskorzystewko (3:1 dla Zdroju), zweryfikowany został jako walkower dla gości. W drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik. Brzysko-Rol zatem dopisuje sobie 3 punkty i sezon oficjalnie kończy na 6. miejscu z 43 punktami na koncie.

Brzysko-Rol bez trenera
   
Stanisław Bembnista zrezygnował z funkcji trenera


Po dwóch sezonach, z pracy na stanowisku trenera pierwszej drużyny Brzysko-Rolu Brzyskorzystewko zrezygnował Stanisław Bembnista. Panu trenerowi dziękujemy za wkład pracy włożonej w prowadzenie drużyny i życzymy powodzenia w dalszej pracy szkoleniowej w innych klubach. Na wczorajszym zakończeniu sezonu zarząd KP Brzysko-Rol poinformował, że trwają poszukiwania nowego szkoleniowca, którego nazwisko powinniśmy poznać w przyszłym tygodniu.

Sezon 2015/2016
  

 Skład V ligi na kolejny sezon


Trzech spadkowiczów, tyle samo beniaminków oraz dziesięć ekip które się utrzymały, tworzyć będą 16-to zespołowy skład drużyn, które w sezonie 2015/2016 rywalizować będą o mistrzostwo klasy okręgowej w grupie kujawsko-pomorskiej II.

Zdrój Ciechocinek - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 3:1 (0:1)
   

Sezon zakończyli porażką


Do przerwy w Ciechocinku sytuacja wyglądała nie najgorzej. Co prawda Zdrój miał przewagę, stwarzał okazje i kilka razy piłka obijała słupki i poprzeczkę naszej bramki, ale to po strzale Rafał Gwita my prowadziliśmy 0:1. Druga połowa okazała się bardziej brutalna, ale przyznać trzeba, że sprawiedliwa. Zdrój jeszcze bardziej przycisnął i zaaplikował nam trzy gole, odnosząc w pełni zasłużone zwycięstwo 3:1 (0:1). Sezon kończymy zatem na miejscu 10. z dorobkiem 40 punktów.

Zakończenie sezonu
  

 Zakończenie sezonu 2014/2015


Zarząd Klubu Piłkarskiego Brzysko-Rol zaprasza piłkarzy, trenerów oraz kierownictwo swoich wszystkich zespołów na zakończenie sezonu, które odbędzie się w siedzibie Brzysko-Rolu (Pałac) w najbliższy czwartek, tj. 25 czerwca br. Zawodników drużyn młodzieżowych zaprasza się na godzinę 17:00 a pierwszej drużyny na godzinę 18:00.


30. kolejka V ligi: Zdrój Ciechocinek - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
 Mecz 30. kolejki V ligi

   
   


   
CKS Zdrój Ciechocinek 
 vs. KP Brzysko-Rol Brzyskorzystewko  
   
 
Ciechocinek, ul. Tężniowa 6
 niedziela, 21 czerwca 2015 r., godz. 17:00
 
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko - GKS Baruchowo 3:1 (2:0)
   

Ostatni mecz u siebie na plus


W sobotnie przedpołudnie, przy niemiłosiernym upale, ostatni mecz ligowy w sezonie 2014/2015 w Brzyskorzystewku rozpoczęli piłkarze Brzysko-Rol. Rywalem podopiecznych Stanisława Bembnisty był najsłabszy w lidze na wiosnę GKS Baruchowo. Do przerwy nasi po golach Rafała Gwita i Patryka Kurowskiego prowadzili spokojnie 2:0. W drugiej części gospodarze kontrolowali przebieg gry a na 3:0 podwyższył Maciej Będzitko. W doliczonym czasie honorowe trafienie zaliczył Kamil Frankowski i mecz zakończył się w pełni zasłużoną wygraną Brzysko-Rolu 3:1 (2:0). Dobre zawody rozegrał Tomasz Witkowski a w bramce nieobecnego Tomasza Pankowskiego dobrze zastąpił junior młodszy - Wojciech Orzechowski.


Strona 1 z 129 1 2 3 4 > >>

Historia Brzysko-Rolu

V LIGA
Grupa Kujawsko-Pomorska II


Pełny terminarz i wyniki


Tabela szczegółowa

JUNIORZY MŁODSI
Grupa Bydgoszcz III


Pełny terminarz i wyniki


Tabela szczegółowa

ORLIKI
Grupa Bydgoszcz V


Pełny terminarz i wyniki


Tabela szczegółowa


Galeria Zdjęć

MULTIMEDIA - ARCHIWUM

Reklama

Kalendarz Brzysko-Rolu
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

KOMUNIKAT ZARZĄDU KP BRZYSKO-ROL

Partnerzy
QR kod serwisu
qrcode
Powered by PHP-Fusion © 2008