::: Strona główna ::: V liga ::: KP BrzyskoRol ::: Młodzież ::: Zaloguj ::: Rejestracja ::: Redakcja ::: Galeria 30.01.2015
Sparingi
  

 Cztery sparingi w okresie przygotowawczym


Znamy już wszystkich sparingpartnerów pierwszej drużyny Brzysko-Rolu, która z początkiem roku 2015 rozpocznie przygotowania do rundy wiosennej sezonu ligowego 2014/2015. Formę podopiecznych Stanisława Bembnisty sprawdzą Notecianka Pakość, Sokół Damasławek oraz dwukrotnie Unia Wapno. Pierwszy mecz kontrolny zaplanowano na weekend 21/22 lutego 2015 r.

Wesołych Świąt

Zdrowych, wesołych, radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęścia w Nowym Roku 2015 piłkarzom, działaczom, trenerom oraz kibicom piłkarskim

życzy:

serwis www.brzysko-rol.pl


Terminarz V ligi
  

 Terminarz rundy wiosennej V ligi


Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podał terminy kolejek rundy wiosennej V ligi w sezonie 2014/2015. Rozgrywki po przerwie zimowej wznowione zostaną w weekend 22/23 marca 2015 r. a zakończą się w niedzielę 21 czerwca. Wszystkie kolejki rozegrane zostaną w terminach weekendowych.


Zestawienie minut rozegranych przez zawodników


 
Tomasz Pankowski wśród najdłużej grających


W rozegranych szesnastu kolejkach V ligi w obecnym sezonie zawodnicy na boisku łącznie spędzić mogli 1440 minut (nie wliczając minut doliczanych do czasu regulaminowego). Na 366 zawodników, którzy zaliczyli choćby minutowy występ w tym sezonie w meczu mistrzowskim w okręgówce, sztuka ta udała się zaledwie pięciu graczom. Robert Cieniak, Łukasz Kaśków (obaj Dąb Barcin), Piotr Nowak (Sadownik Waganiec), Przemysław Pawlak (Szubinianka Szubin) oraz nasz Tomasz Pankowski to jedyni piłkarze, którzy wychodzili za każdym razem w pierwszych składach swoich drużyn i ani razu nie zostali zmienieni.

Pełne zestawienie rozegranych przez piłkarzy minut TUTAJ
 
Zestawienie żółtych i czerwonych kartek po jesieni


 
Kto grał bardziej, a kto mniej fair?


Runda jesienna + jedna kolejka rozegrana awansem z rundy wiosennej obfitowała w żółte i czerwone kartki. Arbitrzy w dotychczasowych spotkaniach karali graczy aż 591 razy żółtymi i 25 razy samoistnymi czerwonymi kartkami. Jeśli chodzi o te pierwsze, to daje to średnią blisko 2,5 kartki na mecz. Rekordzistami pod względem przewinień na "żółtą kartkę" byli zawodnicy Zjednoczonych Piotrków Kujawski a najbardziej fair grała Szubinianka Szubin. "Czerwień" z kolei najczęściej oglądali piłkarze Goplanii Inowrocław - 4 razy. Mień Lipno jest jedyną drużyną, która w ten sposób nie została osłabiona.
 

Klasyfikacja strzelców V ligi po jesieni


 
Roman Witecki najlepszym strzelcem


W 256 rozegranych do tej pory meczach o mistrzostwo klasy okręgowej seniorów (grupa kujawsko-pomorska II) padło 466 goli (1,82 gola/mecz). Na listę strzelców wpisało się 157 graczy. Najskuteczniejszy okazał się Roman Witecki z Mieni Lipno, zdobywca 18 goli. Drugi w klasyfikacji strzelców po jesieni jest Hubert Szymaczk z Łokietka Brześć Kujawski a najniższe miejsce na podium zajmuje trójka: Mariusz Gawroński (GKS Baruchowo), Piotr Pacia (Noteć Gębice) oraz Tomasz Krysiński (Kujawy Markowice).

Pełne zestawienie ligowych strzelców znajdziecie na naszej dodatkowej stronie vliga-kuj-pom.pl ---> PRZEJDŹ DO KLAS. STRZELCÓW
 

Uruchomiliśmy dodatkowy serwis
 
Korzystając z portalu futbolowo.pl, udostępniamy naszym internautom serwis poświęcony rozgrywkom naszej V ligi. Pod adresem vliga-kuj.pom.pl znajdziecie oficjalne raporty ligowe z wszystkich spotkań naszej grupy w obecnym sezonie!!! Składy, zmiany, minuty spędzone na boiskach, żółte i czerwone kartki - to m.in. oferujemy na stronie będącej uzupełnieniem serwisu brzysko-rol.pl. Żeby sprawdzić informacje o konkretnym meczu, trzeba wejść w zakładkę terminarz i kliknąć na wybrane spotkanie. Wszystkie raporty meczowe pochodzą z systemu ExtranetPZPN. Zapraszamy do zaglądania.


Zakończenie rundy jesiennej
  

 Podsumowali jesieńSpotkanie dwóch zespołów Brzysko-Rolu - seniorów i juniorów młodszych, w siedzibie PRP Brzysko-Rol zakończyło oficjalnie piłkarską jesień w naszym klubie. Z zaproszenia władz klubu skorzystało kilkudziesięciu piłkarzy, trenerzy oraz kierownictwo zespołu. Teraz piłkarzy czeka przerwa w treningach, która potrwa do 5 stycznia, wtedy to zawodnicy spotkają się na pierwszych zajęciach i poznają szczegółowy plan treningów i sparingów.
Zdjęcia z sobotniego meczu

  Zdjęcia z meczu w Radziejowie


Na stronie internetowej Gazety Pomorskiej obejrzeć można zdjęcia z meczu 16. kolejki pomiędzy Startem Radziejów a  Brzysko-Rolem Brzyskorzystewko.

Zdjęcia z meczu tutaj
 
Urodziny serwisu "www.brzysko-rol.pl" :)
  

 Jesteśmy z Wami już sześć latSerwis www.brzysko-rol.pl obchodzi dziś swoje 6. urodziny!!! Dokładnie sześć lat temu, 16 listopada 2008 r., uruchomiliśmy oficjalny serwis Klubu Piłkarskiego Brzysko-Rol Brzyskorzystewko, w obecnym jego wydaniu.


Start Radziejów - Brzysko-Rol Brzyskorzystewko 1:0 (0:0)
   

Zdecydował karny w 92. minucie


Podczas meczu inaugurującego sezon ligowy pomiędzy Brzysko-Rolem a Startem Radziejów, w Brzyskorzystewku bezbramkowy remis utrzymywał się do 90. minuty a w doliczonym czasie gry o zwycięstwie naszych przesądził Łukasz Janicki. Wczoraj w Radziejowie sytuacja była podobna, tyle że tym razem górą byli rywale, którzy w doliczonym czasie gry wykorzystali rzut karny i zwyciężyli 1:0. Porażką zatem nasi kończą jesienne zmagania w V lidze, zajmując po szesnastu kolejkach 6. miejsce w tabeli ze stratą 10 punktów do lidera.

Strona 1 z 124 1 2 3 4 > >>

vliga-kuj-pom.pl


SPARINGI
Zima 2015

V LIGA
Grupa Kujawsko-Pomorska II


TERMINARZ I WYNIKI

Tabela szczegółowa

JUNIORZY MŁODSI
Grupa Bydgoszcz III


TERMINARZ I WYNIKI

Tabela szczegółowa

ORLIKI
Grupa Bydgoszcz V


TERMINARZ I WYNIKI

Tabela szczegółowa


Galeria Zdjęć

MULTIMEDIA - ARCHIWUM

Reklama

Kalendarz Brzysko-Rolu
PonWtoŚroCzwPiąSobNie
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Dzisiejsze wydarzenia klubowe:

- Urodziny Tomka Szpechcińskiego
Dziś swoje urodziny obchodzi piłkarz Brzysko-Rolu - Tomasz Szpechciński. Wszystkiego najlepszego!!!

Co czeka nas jutro?

- Rocznica śmierci Tadeusza Wiśniewskiego, byłego kierownika KP Brzysko-Rol

KOMUNIKAT ZARZĄDU KP BRZYSKO-ROL

Partnerzy
QR kod serwisu
qrcode
Powered by PHP-Fusion © 2008